החלפת גירים

החלפת גירים

החלפת גירים לכל סוגי הרכבים

מגוון גירים איכותיים באחריות חדש או מיבוא

שיפוץ והחלפת גירים לכל סוגי הרכבים

הלך לכם הגיר? חווים בעיות בתפקוד של הגיר ושיפוץ לא בא בחשבון?
לקוחות רבים שלנו, בוחרים במקרה של בעיה בגיר, לא להסתכן ולא לחשוב פעמיים ובוחרים לקחת גיר חדש לגמרי ולהתקין אותו ברכב שלהם. הבחירה בחלק חדש, היא כמובן הבחירה הבטוחה במוצר סגור, עם אחריות שמותקן אצלכם ברכב בצורה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מנוסים במכון הגירים של אוטומטיק בבת ים.

שיפוץ והחלפת גירים לכל סוגי הרכבים
החלרת גיר

אפשרות שיפוץ הגירים היא אפשרות מצויינת

אפשרות שיפוץ גירים היא אפשרות מצוינת, שיכולה לספק לכם אלטרנטיבה מעולה שמאפשרת לכם להנות מהגיר המשופץ שלכם לאורך זמן רב ובמחיר זול ומשתלם, ביחס לרכישה של גיר חדש.

אך לא תמיד אפשר לתקן את הגיר. ישנם מקרים, בהם הגיר ברכב שלנו, הולך לגמרי ומגיע למצב בו לא ניתן לתקן אותו או שפשוט, כמות העבודה והתמחור של שיפוץ הגיר, כבר אינו משתלם בהשוואה וביחס לרכישה גיר חדש או מיבוא.

אנו מאפשרים ללקוחות שלנו במכון אוטומטיק בבת ים, לעשות את הבחירה הנכונה להם ולרכב שלהם.

ייעוץ מקצועי על ידי מכון מורשה ומוסמך לגירים

אנשי המקצוע שלנו, הם מקצוענים בתחום הגירים לכל סוגי הרכב.

לא משנה איזה דגם רכב יש לכם, איזו שנה או מודל הרכב שלכם, המומחים שלנו בצוות המקצוענים של מכון אוטומטיק לגירים, יידעו לספק לכם את המענה הנכון והמקצועי ולייעץ לכם אודות שיפוץ וכמובן, בנוגע לבחירה ורכישה של גיר חדש או מיבוא.

כך שאם מחפשים גיר לרכב שלכם במחיר משתלם, במכון אוטומטיק בבת ים, תמצאו אנשי מקצוע המתמחים ביבוא גירים לכל סוגי הרכב ממגרשי פירוק וביבוא אמין ומקצועי.

החלפת גיר לפורשה

דוגמאות לעבודות שלנו

אצלנו במכון, תמצאו מלאי של מגוון גירים לכל סוגי הרכבים. נשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור גיר במצב הטוב ביותר ובמחיר הטוב ביותר עבורכם, כך שתוכלו להחליף את הגיר הישן וליהנות מנסיעה חלקה, נעימה, שקטה ובטוחה בעלות מינימלית.

אנו מתחייבים לגיר איכותי ונשמח לספק עבורכם גם חלפים לגיר כך שתוכלו להוזיל את עלויות התיקון וליהנות מנסיעה חלקה וללא בעיות. את החלפת הגיר הנוכחי בגיר החדש, נבצע עבורכם ברכב בצורה מקצועית ותוך שמירה וכבוד לרכב שלכם ולכל חלקיו.
אנו מספקים לכם שירות מלא של התקנה איכותית על ידי אנשי מקצוע המומחים בתחום הרכב ויידעו להתקין לכם את הגיר החדש בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!