החלפת גיר DSG

מומחים בגיר הרכב שלכם

מהו בעצם גיר מסוג DSG? DSG הוא למעשה גיר המורכב מתיבת הילוכים ישירה, תיבה אוטומטית עם מצמד כפול המרכיבים את הגיר שלכם. כמעט כל מכונית שנרכוש, נקבל אותה עם קלאץ' בודד כשהגיר השני מחשב את ההילוך אשר אמור לעבור הלאה ומכין אותו. ולכן המעבר בין ההילוכים מהיר וחלק ומשפר לנו את חווית הנסיעה.

תיקון החלפה או מכירה של גיר DSG

במכון אוטומטיק תוכלו לקבל שירות מלא ומקיף לסוג גיר זה בכל בעיה או שדרוג שתקרצו לבצע בו.

תיקון/שיפוץ גיר DSG

יכול להיות שאת גיר DSG אתם מכירים בשם גיר מצמד כפול. כך או כך ברור לחלוטין שמדובר בגיר מצוין, יעיל מאוד וחסכוני למדי, עם ביצועים מעולים ומעבר חלק בין ההילוכים, כמובן בזכות שני המצמדים. עם זאת, גם הגיר האיכותי והמבוקש עשוי להזדקק מפעם לפעם לפעולות תחזוקה שונות, בפרט כאשר יש סיבה לחשוד בתקלה או בבעיה, למשל כשהנסיעה נעשית קצת פחות חלקה והמעבר בין המהירויות מלווה ברעידות. במקרים אלה נדרש טיפול מקצועי ויסודי, וחשוב להבין שהמשימה הזו מעט יותר מורכבת בהשוואה לטיפול בגיר אוטומטי רגיל בשל המבנה הייחודי שלו. מכון גיר מקצועי מאוד יידע לאתר את הבעיה, ובעיקר לטפל בה ברמה הכי גבוהה שיש.

מה נכון עבורכם – החלפה או תיקון?

מכון מקצועי עם צוות עובדים מיומן ועם המכשור המתקדם ביותר, הוא בדיוק המכון אליו כדאי לפנות כשמתעוררת בעיה, והוא יכול לחסוך לכם לא מעט כסף. למעשה, במקרים רבים ייתכן שימליצו לכם להלחיף את הגיר בעלות גבוהה למדי, בעוד תיקון/שיפוץ גיר DSG יכול להיות פתרון פשוט ויעיל הרבה יותר. הטיפול הממוקד בבעיה שעל הפרק גם יחסוך לכם בעלויות וגם יאפשר לכם ליהנות מהרכב ומהנסיעה החלקה בו לאורך זמן. כל זאת באמצעות אנשי מקצוע עתירי ידע וניסיון, ומגוון רחב של פתרונות המותאמים לכל גיר, לכל כלי רכב ולכל תקלה באשר היא.

למה בכלל לבצע תיקון/שיפוץ גיר DSG?

באופן כללי אפשר להצביע על מספר תקלות נפוצות יותר בגיר DSG, לרבות בעיות במצמדים הכפולים, בבורר הגיר או בחלקים אחרים המרכיבים את תיבת ההילוכים. המומחים של מכון אוטומטיק עומדים לרשותכם במצבים אלה ואחרים, והם יבצעו אבחון מדוקדק כדי לזהות כל בעיה וכל תקלה בצורה נכונה ומדויקת. זהו האבחון המקצועי שיאפשר לנו להעניק לכם שירות מצוין ואת הפתרון המתאים לצרכים שלכם – ולצרכי המכונית שלכם כמובן. כך תחזרו לשגרה מהר יותר, תיהנו מהנסיעה החלקה בכל מהירות, ותדעו שהרכב שלכם טופל על ידי הטובים ביותר. זה הראש השקט שאתם צריכים כשאתם חוזרים אל הכביש ויוצאים לדרך.

טעימה מגוון העבודות שלנו לכל סוגי הרכבים – החלפת גירים

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!