דואגים גם להחלפת קלאץ' כפול

מערכת הקלאץ' היא אחת המערכות החיוניות ברכב, וכל תקלה בה עלולה לסכן את בטיחות הנסיעה ואף להפוך את הנסיעה לבלתי אפשרית. החלפת מערכת הקלאץ' בכלל ומערכת קלאץ' כפול בפרט דורשת מיומנות וניסיון. המומחים של אוטומאטיק צברו ניסיון רב בהחלפת כל סוגי הקלאצים הכפולים במגוון סוגי הרכב: קאיה, רנו, פולקסווגן ושאר דגמי רכב פופולריים בארץ.

זקוקים להחלפת קלאץ' כפול? פנו כבר היום למומחי אוטומאטיק!

תיקון/שיפוץ מצמד כפול

לפני הכול נתחיל בהיכרות קצרה וחשובה – מצמד כפול הוא זה שמבטיח לנו נהיגה חלקה ונעימה במיוחד. משמעות המצמד הכפול פשוטה: בזמן הנהיגה פועלים שני מצמדים במקביל, שפועלים לסירוגין עם המעבר בין ההילוכים. ההחלפה בין שני המצמדים מתבצעת בצורה חלקה תוך התאמת המצמד למהירות הרלוונטית, מה שמונע את רעידת הרכב ומבטיח חוויית נהיגה מפנקת במיוחד. יש לכך לא מעט יתרונות כמובן, מעבר לנסיעה הכיפית המובטחת. למשל, גיר מצמד כפול נחשב לחסכוני בדלק, מה שתורם במידה רבה גם להפחתת זיהום האוויר. עם זאת, באופן טבעי גם לגיר ייחודי זה נדרשת תחזוקה נכונה, אז מה עושים אם קיים חשש לתקלה או בעיה מכל סוג שהוא?

מתי נבצע תיקון/שיפוץ מצמד כפול?

אם כן, חשוב לציין כי ישנן תקלות שונות שעשויות להתגלות במצמד הכפול שלכם (כפי שתקלות עשויות להתעורר גם בתיבות הילוכים אחרות), ואלה הם בדיוק המצבים שבהם אתם זקוקים למכון גיר מקצועי מאוד. בין התקלות השכיחות יותר אפשר למנות את הרעידות של ההגה (למשל כשאתם עומדים בפקק), את הרעידות או הרעשים הנלווים להאצת המהירות של הרכב ואת הפגיעה בנסיעה החלקה שכל כך התרגלתם אליה. בעיות אלה ואחרות אמורות לאותת לנו על הצורך של הגיר בבדיקה יסודית ומעמיקה, בטיפול מקצועי ואיכותי מאוד, ובשלב זה סביר שתידרש פעולת תיקון/שיפוץ מצמד כפול. פעולה זו מומלץ לבצע אך ורק במכון מתמחה.

איך מתקנים את המצמד הכפול?

אחרי שזיהינו את המצבים שבהם עשויה להידרש פעולת תיקון או שיפוץ לגיר המצמד הכפול, כדאי לבחור בקפידה מכון מצוין עם צוות מיומן ועם כל הידע והציוד הדרושים כדי להבטיח לכם מענה מדויק לצרכים שלכם. במכון אוטומטיק תמצאו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, עם המון ניסיון הן באיתור תקלות גיר מצמד כפול, והן בביצוע תיקונים ושיפוצים הנדרשים כדי להבטיח את פעילותו התקינה. תחת קורת גג אחת תקבלו את כל הכלים ואת כל הפתרונות שיבטיחו לכם נסיעה חלקה מאוד, וחשוב מכך – נסיעה בטוחה. זהו הראש השקט שאתם צריכים בכל בוקר בדרך למשרד, ובכל נסיעה עם המשפחה.

החלפת קלאץ' כפול

דוגמאות לעבודות שלנו

עבודה על המצמד לב.מ.וו.

התחלת עבודה על מצמד ל ב מ וו

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!