שיפוץ גיר אוטומטי או רציף

במכון הגירים אוטומטיק בבת ים

ישנם סוגים שונים של גירים. כל רכב, מגיע עם הגיר שלו וכמובן, שלסוגי הגירים שאנו משתמשים בהם ברכב שלנו, יש השפעה על חווית הנסיעה ועל יכולות הרכב.

מספקים שירותי שיפוץ לכל סוגי הגירים

אנחנו באוטומטיק, מכון גירים מורשה ומקצועי בבת ים, מציעים לקהל לקוחותינו, מגוון רחב של שירותי שיפוץ לגירים מכל הסוגים. ידני, אוטומטי וגיר רציף. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר לשיפוץ הגיר שלכם, בהתאם לסוג הגיר ומהות השיפוץ שיש צורך בו.

תיקון/שיפוץ גיר מולטיטרוניק

לגיר מולטיטרוניק יש השפעה עצומה על חוויית הנהיגה שלכם. למעשה, הרכיב הייחודי הזה כל כך איכותי, עד שכמעט לא תרגישו את המעבר בין ההילוכים. הוא גם מגלם תפקיד חשוב מאוד במהלך הנהיגה, שכן הוא משפיע באופן ניכר על תפקוד המכונית בכלל. אלא שגם גיר מולטיטרוניק עלול להתמודד עם תקלות שונות לאורך הדרך, ולכן כדאי לעצור ולוודא שהוא במצב אופטימלי, כדי לתקן ולשפץ אותו במידת הצורך.

תיקון גיר מולטיטרוניק – למה זה חשוב?

אם אכן קיימת תקלה, הרי שביצוע תיקון/שיפוץ גיר מולטיטרוניק הוא צעד הכרחי, ויפה שעה אחת קודם. זאת משום שתקלה בגיר משפיעה באופן דרמטי על תפקוד הרכב, ומעל לכל זוהי סכנה של ממש הן לנהג והן לנוסעים שלצדו. חשוב לזכור כי הגיר אחראי בין היתר על העברת כוח מהמנוע אל הגלגלים, וכך הוא משפיע על תקינות הנסיעה כולה. תקלות ימנעו את תפקודו המיטבי, ומכאן שיש לפנות בהקדם האפשרי לבחינת הגיר לצורך איתור תקלות – ולטיפול בהם ברמה הגבוהה ביותר.

שיפוץ הגיר משדרג את חוויית הנסיעה

בין אם קיימת בעיה בגיר ובין אם אתם חוששים שהוא פשוט לא מתפקד כפי שהוא אמור, מומלץ לפנות בהקדם למכון מקצועי לצורך אבחון מדויק. כדי לאבחן אותו לעומק נדרשים אנשי מקצוע מנוסים עם מכשור מתקדם, והם אלה שיוכלו להמליץ על טיפול נכון ועל שיפוץ הגיר במידת הצורך. כך ניתן להעניק לרכב המשפחתי שלכם את מלוא תשומת הלב, לשדרג את הגיר כדי שיתאים לצרכים הייחודיים שלכם ולעשות זאת באופן מושלם, שהרי לרכב שלכם מגיע טיפול מצוין.

איכות מעל לכל

כדי לבצע תיקון/שיפוץ גיר מולטיטרוניק על הצד הטוב ביותר, מכון אוטומטיק מעמיד לרשותכם צוות מצוין של מומחים עתירי ידע וניסיון. כך תוכלו לתכנן את שיפוץ הגיר שלכם, ולמצוא את הפתרונות המתאימים לרכב הפרטי שלכם. כל זאת, תוך שאתם נהנים משירות אישי, מסור והוגן, וממענה שיחזיר אתכם אל הכביש בתחושת ביטחון מוגברת. הנסיעה שלכם תהיה כעת הרבה יותר נעימה, ובעיקר הרבה יותר בטוחה – גם עבורכם וגם עבור המשפחה כולה.

טעימה מהעבודות שלנו – שיפוץ כל סוגי הגיר

גיר רציף אאוטלנדר

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם!